Zůstaňte v bezpečí,
zůstaňte chráněni

Naučte se pracovat z domova bezpečně

51 % z nás *

je nyní „zamčených“ doma a pracuje na dálku kvůli pandemii onemocnění COVID-19.

50 % **

organizací hlásí, že nevhodné použití IT zdrojů zaměstnanci je ve firmě nejčastější příčinou kybernetických incidentů.

116 000 USD **

Průměrné náklady pro malé a středně velké firmy na kybernetický incident způsobený nevhodným použitím IT zdrojů.

Dobré dovednosti v oblasti počítačové hygieny ještě nikdy nebyly důležitější.

Náhlým a neočekávaným přechodem na práci na dálku v aktuální celosvětové situaci se kybernetická rizika dramaticky zvýšila.

Společnost Kaspersky, globální prodejce řešení počítačového zabezpečení chránící více než 400 milionů uživatelů po celém světě, uzavřela partnerství se společností Area9 Lyceum ohledně platformy Rhapsode™, první čtyřrozměrné platformy adaptivního učení na světě, díky níž vám přináší bezplatný 30minutový kurz: „Zůstaňte v bezpečí – zůstaňte chráněni“. Tento kurz je zaměřen na všechny, kteří během této pandemie přešli na práci na dálku.

Co je to adaptivní učení?

Adaptivní učení každému uživateli nabízí individuální studijní cestu v závislosti na jejich aktuální úrovni znalostí a dovedností – a také podle toho, jak moc si v nich důvěřují. Platforma adaptivního učení využívá algoritmy strojního učení k neustálému vyhodnocování každého uživatele, v závislosti na čemž přizpůsobuje jeho studijní cestu. Tento přístup zaručuje 100% efektivitu bez ohledu na počáteční úroveň dovedností a rychlost učení.

A od června 2020 také v rámci našeho portfolia programů Security Awareness nabízíme nové školení: Školení v oblasti adaptivního učení Kaspersky Adaptive Online Training (KAOT), určené obzvláště pro větší firmy. Kontaktujte nás a zjistěte další informace – nemá cenu čekat, zvláště v této době!

Zodpovídám v naší společnosti za HR/IT/bezpečnost/L&D. Jak mohu kurz sdílet se zaměstnanci?

Je to velice snadné – stačí zaměstnancům rozeslat tento odkaz a nabádat je, aby se kurzu zúčastnili. Potřebujete-li další informace či materiály (například vzory e-mailů), stačí požádat vašeho manažera pro společnost Kaspersky nebo se obrátit na tým školení Security Awareness společnosti Kaspersky na adrese [email protected].

(Upozorňujeme, že součástí tohoto bezplatného kurzu nejsou hlášení. Podrobná hlášení jsou obsažena v profesionální verzi Security Awareness. Pro další informace nás kontaktujte.)

Mohu pro své zaměstnance získat kompletní kurz k počítačovému zabezpečení?

Zajisté! Společnost Kaspersky nabízí komplexní portfolio skupinových i individuálních školicích programů Security Awareness, zajišťujících vysokou míru zachování si dovedností, pro všechny kategorie zaměstnanců. Od vysokých manažerů a IT profesionálů až po pracovníky z lidských zdrojů a všechny ostatní. A většina našich programů je navíc online, takže můžete svůj tým začít chránit před kybernetickými hrozbami okamžitě!

Další informace naleznete na webových stránkách programů Kaspersky Security Awareness.

* As of 07.04.20, AFP database

** Kaspersky "IT security economics in 2019"