Tehdit İstihbaratı
Kaynak Merkezi

Ukrayna içinde ve çevresinde yaşanan gelişmeleri dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Bu tarz durumlar herkes için zorlu ve belirsizdir ancak her ülkeden müşterilerimizi siber tehditlere karşı koruma temel önceliğimiz değişmemiştir.

  • Mevcut durumun giderek artan sayıda siber tehdide yol açacağını tahmin ediyoruz.
  • Tehdit aktörleri şu anda devam eden krizi kendi amaçları için kullanmaya çalışacaklar.
  • Bu potansiyel siber saldırı dalgasıyla başa çıkabilmek için dünya genelindeki işletmelerin güvenilir ve güncel tehdit istihbaratına erişmesi gerekiyor.

Bu nedenle, etkili savunma sağlayabilmenize yardımcı olmak için özel bir teklif sunuyoruz: devam eden siber saldırılar ve tehditler hakkında bağımsız, sürekli güncellenen ve küresel kaynaklı bilgilere ücretsiz erişim.

Bu teklife şunlar dâhildir:

  • Tehdit Arama
  • Cloud Sandbox
  • APT, Suç Amaçlı Yazılım ve ICS Tehdit İstihbaratı Raporlaması: kapsamlı bilgi tabanımızdan seçeceğiniz 10 rapor
  • Diğer raporlara ek olarak talep üzerine, Ukrayna'da ve komşu bölgelerde yaşanan saldırılarla ilgili Tehdit İstihbaratı sağlanacaktır.Kaspersky, 2017'den bu yana daha fazla şeffaflığa yönelik kapsamlı bir önlem paketi uygulayarak çözümlerimizin güvenliğini ve güvenilirliğini tekrardan doğrulamaktadır. Bu önlemlere Avrupa, ABD, Kanada, Latin Amerika, Orta Doğu bölgelerindeki ve Asya-Pasifik'te birkaç ülkedeki kullanıcılar için veri işleme altyapımızın İsviçre'ye taşınması da dâhildir. Veri hizmetlerimizin ve mühendislik uygulamalarımızın güvenliği ve bütünlüğü, bağımsız üçüncü taraf değerlendirmeleri tarafından onaylanmaktadır. Kaspersky’nin iş operasyonları kararlılığını korumaktadır, teknolojik ve operasyonel süreçlerimiz ise sağlam ve dirençli bir şekilde yürütülmeye devam etmektedir.

Formu doldurarak bu teklif için erişim talep edin

Ek bilgi talep edin

Güvende kalın. Desteğimiz sizinle!