simge

Uzman ellerde uzman teknoloji

Seçkin istihbarat, bilgi ve siber güvenlik sektöründeki önemli uzmanların rehberliğiyle desteklenen sektör lideri teknoloji ile ekibinizin savunma gücünü artırmanıza yardımcı olacak bir siber güvenlik iş ortağı

PDF veri sayfası indirin
tablet

Doğrudan şu siber güvenlik sorunlarıyla karşılaşırız:

  • Karmaşık güvenlik olayı sayılarında patlama yaşanırken güvenlik uzmanı sayısında eksiklik vardır
  • Seçkin siber güvenlik ekipleri; yetersiz araçlar, eğitim, destek ve Tehdit İstihbaratı ile yeterli desteği alamaz
  • Günümüzde (hem tehditlerin ve hem de altyapının) karmaşıklık düzeyi oldukça şaşırtıcıdır

Başarılı karmaşık olay çözümünün önündeki en büyük engeller hakkında daha fazlasını okuyun

Tanıtım metnini okuyun

Kaspersky bu zorlukları karmaşık siber olayların üstesinden gelmeye yönelik Üç Temel Unsur yaklaşımıyla çözer:

Donanımlı

Karmaşık siber güvenlik olaylarını ele almak için şirket içi uzmanlarınızı donatın

Genişletilmiş Algılama ve Müdahale (XDR)

En zorlu işler için en zorlu araçlar

Kaspersky Anti Targeted
Attack Platform

  • Birleşik bir siber güvenlik çözümünden yararlanın. Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, ekibinizi XDR özellikleriyle güçlendirir.
  • Tüm önemli tehdit giriş noktaları (ağ, web, posta, uç noktalar ve bulut iş yükleri) kontrolünüz, görünürlüğünüz ve merkezî savunmanız altındadır.
simge

Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Expert

  • Kurumsal ağınızdaki tüm uç noktalarda kapsamlı görünürlük ve üstün savunma sağlayarak karmaşık tehditleri ve APT benzeri saldırıları keşfetmeye, önceliklendirmeye, soruşturmaya ve etkisiz hâle getirmeye yönelik rutin görevlerin otomasyonunu mümkün kılar.
  • Hem bulut tabanlı merkezî yönetim platformundan hem de ayrı ortamlardaki çevrimdışı konsoldan yönetilebilen, tehdit istihbaratından ve özelleştirilebilir algılamalardan faydalanan tek bir aracı.
simge

Bilgili

Tehdit istihbaratı ve uzmanlarınızın becerilerinin yükseltilmesi ile zenginleştirme

Kurum içi yetkinliği geliştirin

Gerçek hâkimiyet sağlamak adına, öğrenme süreci asla sonlanmamalıdır

Lider Tehdit İstihbaratı

  • Benzersiz tehdit istihbaratını güvenlik programınıza entegre edin. Kaspersky Tehdit İstihbaratı; teknik, taktiksel, operasyonel ve stratejik tehdit istihbaratına anında erişmenizi sağlar.
  • Kaspersky, Forrester tarafından Forrester Wave™: Dış Tehdit İstihbaratı Hizmetleri, 1. Çeyrek, 2021’de Tehdit İstihbaratı pazarında Lider seçilmiştir.
Tehdit İstihbaratı Kaynak Merkezi ile güvenliğinizi koruyun simge

Kapsamlı siber güvenlik eğitimi

Kaspersky Siber Güvenlik Eğitimi ile dijital kanıtlarla çalışma, kötü amaçlı yazılımları analiz etme ve algılamanın yanı sıra olay müdahalesi için en iyi uygulamaları benimseme dâhil olmak üzere şirket içi ekibinizin pratik becerilerini geliştirin.

simge

Güçlendirilmiş

Değerlendirme, anında destek ve yedekleme için kurum dışındaki uzmanlardan faydalanın

Güvenilir rehberliğimiz ile uzmanlarınızı destekleyin

En uzman ekipler bile güçlendirmeye ihtiyaç duyarlar

Kaspersky Incident
Response

Son derece deneyimli siber giriş algılama analistleri ve araştırmacıları tarafından gerçekleştirilen ve siber olayınızın çözümüne yönelik çalışan Kaspersky Incident Response ile anında destek alın.

simge

Kaspersky Managed Detection and Response

Kaspersky Managed Detection and Response ile size 24 saat güvenlik izleme, gözetimli tehdit avı ve rehberlik sağlayan güvenilir, yüksek nitelikli iş ortağından ikinci bir görüş alın.

simge

Kaspersky Güvenlik Değerlendirmesi

Kuruluşunuzun güvenlik hazırlığını ve gelecekteki olası tehditlere karşı etkili savunmanızı test etmemizin yanı sıra, tehlike izlerini bulmak için altyapınızda tek seferlik bir tehlike denetimi gerçekleştirmemize izin verin; tüm bunlar Kaspersky Güvenlik Değerlendirmesi’ne dâhildir

simge

Test edilmiş. Güvenilir.
Kanıtlanmış. Kabul edilmiş

tablet

Eylemler, sözlerden daha etkilidir!

Kaspersky'nin uzmanlığı efsanevidir, fakat dünya çapında 270.000'den fazla kuruluşu koruduğumuzu biliyor muydunuz? Dahası da var.

Kaspersky Expert Security'yi çalışırken görün

Bir vaka çalışması paketi indirin

Ön saflardan ve ötesinden uzman güvenlik bilgileri

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

GARTNER PEER INSIGHTS CUSTOMERS’ CHOICE işareti, Gartner, Inc. ve/veya bağlı kuruluşlarının ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dâhilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Gartner Peer Insights incelemeleri, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayalı öznel görüşlerinden oluşur ve Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmez.

Forrester Wave™’in telif hakkı, Forrester Research, Inc. şirketine aittir. Forrester ve Forrester Wave™, Forrester Research, Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Forrester Wave™, Forrester’ın bir pazardaki alım tercihinin grafiksel bir temsilidir ve belirtilen puanlar, ağırlıklandırmalar ve yorumlar içeren ayrıntılı bir elektronik tablo kullanılarak çizilmektedir. Forrester, Forrester Wave™’de yer alan hiçbir tedarikçi, ürün veya hizmeti desteklememektedir. Bilgiler, mevcut en iyi kaynakları esas almaktadır. Fikirler, o zamandaki değerlendirmeyi yansıtır ve değişikliğe tabidir.